Гарантии

Срок действия гарантии

На все товары, представленные в нашем магазине, распространяется гарантия от 14 дней до 36 месяцев в зависимости от гарантийной политики производителя. Срок гарантии указан в сопровождающих документах: техническом паспорте, сервисной книжке и т.д. 

Куда обращаться при гарантийном случае ?

При гарантийном случае покупатель должен обратиться в сервисный центр производителя или в наш магазин.
Право на гарантийное обслуживание предоставляет Гарантийный талон, в котором указано наименование товара, серийный номер, дата продажи и гарантийный срок изделия. Обменять или вернуть товар можно в нашем магазине по адресу: Днепропетровск, ул.Осенняя, 2а с понедельника по пятницу с 9:00 до 18:00.

Когда не предоставляется гарантия?

 • Нарушена сохранность пломб.
 • Присутствуют механические повреждения товара вследствие несанкционированного вскрытия товара или вследствие неосторожных действий покупателя.
 • Нарушены правила эксплуатации, указанные в сопроводительных документах к товару.
 • Нарушены технические условия эксплуатации (давление сетей водоснабжения, перепады сетей электроснабжения и т.п.)

Возврат товара

Все товары надлежащего качества принимаются к возврату в течении 14 дней (не считая день покупки) с момента их приобретения при условии, что:

 • Сохранен товарный чек;
 • Товар не использовался;
 • Сохранен товарный вид и потребительские качества
 • Сохранены все ярлыки и пломбы

Витяг

З Закону України Про захист прав споживачів

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

 1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
 2. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
 3. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
 4. Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.
 5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.
 6. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.